Soľ do kúpela kadidlo a bergamot 1,5Kg - Ťuli a Ťuli

Soľ do kúpela kadidlo a bergamot 1,5Kg - Ťuli a Ťuli

0
0 / 5 - 0 hodnotení
0
0
0
0
0

Produkt je momentálne vypredaný, alebo máte v košíku posledné kusy, ktoré máme skladom. Môžeme vám poslať email akonáhle bude produkt dostupný skladom, alebo vo väčších množstvách.


13,02 € S DPH
Momentálne vypredané

6 dôvodov prečo nakúpiť na Tany.sk

  • Sme malá Slovenská spoločnosť. Každú objednávku si vážime rovnako a tak k nej aj pristupujeme
  • Výborné hodnotenia od našich zákazníkov
  • Najlacnejšia doprava už od 2€
  • Blesková doprava. Objednávky sa snažíme odosielať ešte v ten istý (pracovný) deň
  • Viac ako 320 odberných miest po celom Slovensku
  • Doprava zadarmo už od 30€

Popis

Kúpeľové soli Ťuli a Ťuli vytvárajú úžasnú zmes solí a 100% prírodných esenciálnych olejov. Ručne miešaná zmes Kadidlo a Bergamot je navrhnutá pre dokonalé uvoľnenie povznášajúce ducha, zmiernenie stresu a navodenie nálady pre dobrý a pokojný spánok.

Zmes solí Kadidlo a Bergamot obsahuje soľ z Mŕtveho mora, Epsomskú soľ, Dendrickú soľ a Himalájsku soľ. Kúpeľové soli sú zdraviu prospešné vďaka prítomnosti minerálov, predovšetkým horčíka. Soľný kúpeľ pomáha zmierňovať stres, detoxikovať organizmus, zlepšuje krvný obeh a podporuje pokojný spánok. Soľ z mŕtveho mora a himalájska soľ napomáhajú ošetriť kožné choroby ako psoriáza či ekzém.

100% esenciálny olej Kadidlo má hlbokú, nádhernú a meditatívnu arómu. Organická zlúčenina β-elemene obsiahnutá v kadidle zvyšuje celkový komfort v našich telách a kĺboch a je prospešná pre zdravie a krásu našej pokožky. Navyše znižuje stres a vytvára pocity eufórie.

100% esenciálny olej Bergamot má citrusovo korenistú arómu s jemným náznakom kvetov. Je jedinečný vďaka svojej schopnosti povznášať a upokojovať, vďaka čomu je ideálny pri úzkostných a smutných pocitoch.

Spôsob použitia
Správne pripravený kúpeľ pomôže detoxikovať Vaše telo a odovzdať toxíny a negatívnu energiu z tela do vody. Doprajte si uvoľňujúci relaxačný kúpeľ s kúpeľovou soľou Kadidlo a Bergamot.

Pred kúpeľom sa osprchujte bežným spôsobom, čím pripravíte Vaše telo na kúpeľ. Nasypte 2 šálky zmesi do kúpeľa v teplote 36 – 37 °C a zotrvajte v kúpeli približne 20 min. Po kúpeli si doprajte aspoň 60 minút na teplom lôžku, čím zvýšite účinky soli. Kúru opakujte 2-3 krát týždenne po dobu 4 týždňov.

V prípade že máte zdravotné ťažkosti alebo ste tehotná, obráťte sa pred použitím soli do kúpeľa na svojho lekára.

Zabráňte kontaktu s očami!

Zloženie
Soľ z Mŕtveho mora, Epsomská soľ, Dendrická soľ a Himalájska soľ

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
0/5
Počet hodnotení 0
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: