1. Čistiaci gél pod galvanickú žehličku 50ml - Ryor

5
4,67 / 5 - 3 hodnotenia
2
1
0
0
0

Produkt je momentálne vypredaný, alebo máte v košíku posledné kusy, ktoré máme skladom. Môžeme vám poslať email akonáhle bude produkt dostupný skladom, alebo vo väčších množstvách.


24,35 € S DPH
Momentálne vypredané

6 dôvodov prečo nakúpiť na Tany.sk

  • Sme malá Slovenská spoločnosť. Každú objednávku si vážime rovnako a tak k nej aj pristupujeme
  • Výborné hodnotenia od našich zákazníkov
  • Najlacnejšia doprava už od 2€
  • Blesková doprava. Objednávky sa snažíme odosielať ešte v ten istý (pracovný) deň
  • Viac ako 320 odberných miest po celom Slovensku
  • Doprava zadarmo už od 30€

Popis

Gél je vhodný na použitie so všetkými galvanickými žehličkami, aj ako náhrada za gély nuskin.

Prípravok má hĺbkovú čistiacu funkciu. Na pokožku nanášajte väčšie množstvo gélu, aby žehlička dobre kĺzala. Gél obsahuje okrem základných zložiek gél aloe vera a extrakt z nechtíka lekárskeho.

V spojení  s galvanickým prúdom žehličky uvoľňuje v hĺbke uložené nečistoty, ktoré pri ďalšom prepnutí polarity žehličky sú vytiahnuté z pokožky von.

Zloženie
Aqua, Glycerin, Ethylhexyglycerin, Phenethyl Alcohol, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer

Princíp používania gélov

1. Krok – 1. Čistiaci gél pod galvanickú žehličku
Na pleť aplikujte 1. Čistiaci gél, ktorý má záporný náboj (-). Polarita aktívnej elektródy žehličky je taktiež záporná. Dva rovnaké elektrické náboje sa odpudzujú a dôsledkom týchto síl dochádza k tomu, že gél č.1 je „vtláčaný“ cez epidermis do kože, kde svojim pôsobením uvoľňuje nečistoty. Pleť pri aplikácii gélu č.1 musí byť zvlhčovaná prípravkom Zvlhčujúci roztok pod galvanickú žehličku (doplnit link na produkt), aby nezostala suchá. Po ukončení hĺbkového čistenia gélom č.1 je nutné pleť vyčistiť a osviežiť Zvlhčujúcim roztokom pod galvanickú žehličku.

2. Krok – 2. Vyživujúci gél pod galvanickú žehličku
Ako druhý krok aplikujte 2. Vyživujúci gél, ktorý ma kladnú polaritu (+) a v tejto aplikačnej fáze je nutné prepnúť polaritu aktívnej elektródy žehličky na kladnú (+). Dva rovnaké elektrické náboje (+ a +) sa odpudzujú. 2. Vyživujúci gél je vtláčaný cez epidermis do kože. V tejto fáze je zároveň 1. Čistiaci gél (-) s uvoľnenými nečistotami „vytiahnutý“ z hĺbky pórov. Aby sa zvýšila klzkosť žehličky na pleti, je nutné pleť zvlhčiť prípravkom Zvlhčujúci roztok pod galvanickú žehličku, žehlička nesmie byť používaná na sucho. Po ukončení zapracovania gélu č. 2 je pleť vyčistená a osviežená Zvlhčujúcim roztokom pod galvanickú žehličku.

Postup práce

1. Dôkladne vyčistite pleť pomocou Dvojfázovej odličovacej emulzie alebo Pleťovým mliekom čistiacim podľa typu pleti a dočistite Tonikom podľa typu pleti.

2. Príprava pleti na ošetrenie galvanickou žehličkou – dočistenie, hydratácia pokožky prípravkom Zvlhčujúci roztok pod galvanickú žehličku.

3. Aplikujte 1. Čistiaci gél pod galvanickú žehličku (-); a potom následuje práca s galvanickou žehličkou (-). Pokiaľ žehlička prestáva súvisle kĺzať po pokožke, je nutné vždy pridať na pokožku Zvlhčujúci roztok pod galvanickú žehličku – klzkosť žehličky sa zlepší.

4. Zvlhčujúcim roztokom pod galvanickú žehličku dokonale odstránite zvyšky 1. čistiaceho gélu.

5. Teraz na pleť naneste 2. Vyživujúci gél pod galvanickú žehličku (+) a prepnite žehličku do polohy s plusovou polaritou, kedy zapracujete 2. Vyživujúci gél pod galvanickú žehličku (+) a zároveň sa vyťahujú nečistoty, ktoré sa uvolnili pri 1. kroku.  Pokiaľ žehlička prestáva súvisle kĺzať po pokožke, pridajte vždy na pokožku Zvlhčujúci roztok pod galvanickú žehličku – klzkosť žehličky sa zlepší.

6. Záver ošetrenia – Po ukončení celého ošetrujúceho procesu je nutné pleť vyčistiť Zvlhčujúcim roztokom pod galvanickú žehličku.

Odporúčame dokúpiť

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
4,67/5
Počet hodnotení 3
Filter:
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(4/5

+ Rýchlo sa vstrebava

Strana: 1

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: