Ultrazvukový vodivý gél (pod žehličku na vrásky) 250g - BeautyBiowave

0
0 / 5 - 0 hodnotení
0
0
0
0
0
Beauty Biowave
15,80 € S DPH
Posledné kusy v sklade

6 dôvodov prečo nakúpiť na Tany.sk

  • Sme malá Slovenská spoločnosť. Každú objednávku si vážime rovnako a tak k nej aj pristupujeme
  • Výborné hodnotenia od našich zákazníkov
  • Najlacnejšia doprava už od 2€
  • Blesková doprava. Objednávky sa snažíme odosielať ešte v ten istý (pracovný) deň
  • Viac ako 320 odberných miest po celom Slovensku
  • Doprava zadarmo už od 30€

Popis

V kozmetických salónoch sa používajú rôzne technológie na zapracovanie kyseliny hyaluronovej do hlbších vrstiev pokožky. Použvajú napríklad ultrazvuk, galvanický prúd, mikro-ihličkovanie pomocou pera, atď. V domácich podmienkach sa používajú žehličky na pleť - galvanické, mikroprúdové, ultrazvukové a fotónové. 

Pravidelným používaním dosiahnete rovnaké účinky, keď navštívite kozmetický salón raz za mesiac, ako so žehličkou, ktorú budete používať pravidelne 2-3x do týždna v kombinácii s kvalitným hyaluron gélom. Kvalitný Hyaluron gél Devee a Wellmaxx obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorú potrebujeme do pokožky zapracovať. 

Najskôr je potrebné otvoriť póry - naparením pokožky + použitím žehličky na pleť v režime čistenia. Póry sa pekne otvoria. 

Následne sa nanesie koncentrovaný hyaluron prípravok (gél, sérum, koncentrát v ampulkách), ktorý sa cez otvorené póry krásne vstrebe. U každého to je individuálne, keď je pokožka veľmi "smädná", tak použite viac.  Aby sme ho dostali hlbšie, prichádza na rad - BeautyBiowave ultrazvukový gél! 

Naneste tento vodivý gél, použite žehličku na pleť v režime VÝŽIVY a zapracujte vstrebaný hyaluronový koncentrát ešte hlbšie. Prípravok sa dostane do hlbších vrstiev ako je znázornené oranžovou šípkou na obrázku.

Beauty Biowave vodivý gél neobsahuje kyselinu hyaluronovú - bola by veľká škoda miešať ju s vodivým gélom do jedného prípravku. 

Tento vodivý gél sa používa na zlepšenie vodivosti pokožky, aby žehličky na pleť mali s pokožkou dobrý kontakt, čím sa dosiahne lepší účinok kozmetického prístroja. 

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
0/5
Počet hodnotení 0
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: