100% BIO šípkový olej 50ml - Musk

0
0 / 5 - 0 hodnotení
Zobraziť hodnotenia
0
0
0
0
0

Momentálne vypredané

10,50 €

Popis produktu

100% BIO šípkový olej lisovaný za studena

Šípkový olej blahodárne pôsobí na pokožku vďaka vysokému obsahu mastných kyselín. Je vhodný na suchú, podráždenú a zrelú pokožku. Vhodný je na liečenie popálenín, strií a jaziev. Náš šípkový olej je lisovaný za studena v BIO kvalite.

Šípkový olej na vlasy
Ak máte suché, lámavé, alebo zničené vlasy (často kôli častému používaniu chemických farieb) stačí v miske zohriať trochu šípkové oleja a vmasírovať do vlasov a vlasovej pokožky. Približne hodinu nechajte pôsobiť a potom vlasy opláchnite šampónom. Olej by mal byť len mierne zohriaty a určite nie horúci aby nestratil potrebné živiny.

Chceli by ste sa zbaviť lupín? V takomto prípade si pravidelne vmasírujte do vlasovej pokožky trochu šípkového oleja a už po pár aplikáciach budete vidieť prvé výsledky.

Šípkový olej na pleť
Pretože šípkový olej obsahuje množstvo vitamínov, je ideálny na pleť. Možete ho kľudne použiť ako náhradu denného krému. Pleť prirodzene zhydratuje. Taktiež je ideálny na čistenie pleti, pretože vie pleť zbaviť škodlivých látok.

Veľkou výhodou tohto oleja je, že spomaľuje proces starnutia pleti, keďže obsahuje esenciálne mastné kyseliny a vysoký podiel vitamínu C. Po použití zanecháva pleť mladšiu a pružnejšiu.

Taktiež je vhodný na jazvy po akné, ktoré pri pravidelnom používaní dokáže výhľadiť.

Šípkový olej na nechty
Ak máte suché, alebo lámavé nehty potierajte ich pravidelne šípkovým olejom. Nechty budete mať lesklejšie a odolnejšie.

Objem
50ml ± 5%

Zloženie
Rosa Canina Seed Oil (šípkový olej)

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
0/5
Počet hodnotení 0
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Súvisiace produkty

Naše články