Znížená cena SYOSS Hold And Flex penové tužidlo

SYOSS Šampón proti lupinám Anti-Grease 500 ml

0
0 / 5 - 0 hodnotení
Zobraziť hodnotenia
0
0
0
0
0

Na sklade

4,00 €

Bežná cena 4,07 €
Ušetríte  0,07 €

Popis produktu

Šampón Anti-Dandruff Platinum Anti-Grease je vysoko výkonný prípravok s profesionálnym riešením proti problémom s lupinami a mastnými vlasmi. Revolučná receptúra bojuje s viditeľnými lupinami so 100% účinnosťou. Jemne vlasy čistí, odstraňuje z vlasov mastnotu aj lupiny a dlhodobo predchádza ich opakovanému vniku. Pri pravidelnom používaní po dobu aspoň 6 týždňov budú vaše vlasy spoľahlivo chránené pred lupinami až na dobu 10 týždňov. Šampón starostlivo čistí vlasy aj pokožku hlavy, upokojuje ju a poskytuje pocit dlhotrvajúcej sviežosti. Doprajte si účinný šampón so sviežou vôňou zelených jabĺk!

Šampón patrí do radu prípravkov Anti-Dandruff Control Platin, ktorý s lupinami bojuje za pomoci Platinum pyrithion zinku. Výsledky sú badateľné už po prvom umytí a účinnosť šampónu je dlhodobá. Rýchlo a spoľahlivo odstráni čiastočky odumretej kože - lupiny, ktoré nepekne ostávajú na vlasoch, z ktorých často padajú na oblečenie a obťažujú vás aj vaše okolie. Lupiny sú postrachom mužov aj žien bez rozdielu veku a pri nadmernej tvorbe je potrebné s nimi bojovať. Použite šampón Syoss a majte krásne, zdravé a hodvábne jemné vlasy bez lupín!

Aktívne látky:

  • Pyritión zinku - je vysoko účinná látka s antibakteriálnymi a fungicídnymi účinkami, ktorá účinne pomáha v boji proti lupinám.
Typ vlasov:
Pre mastné vlasy s lupinami.

Použitie:
Nanášajte na mokré vlasy a dôkladne masírujte. Po umytí vlasy dôkladne opláchnite. V prípade potreby aplikáciu šampónu ešte raz zopakujte.

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
0/5
Počet hodnotení 0
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Skúsenosti našich zákazníkov

Súvisiace produkty

Naše články