Platba na dobierku
Tovar bude zaslaný na Vašu adresu a zaplatený až po jeho prevzatí.

Poplatok za dobierku 1

Platba prevodom na účet
Tovar bude odoslaný na Vašu adresu, až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet v mBanke. Údaje potrebné na platbu Vám pošleme emailom v potvrdení objednávky.

Platbu je možné zrealizovať naskenovaním QR kódu pomocou vašej bankovej aplikácie.
V prípade bližších informácii o možnosti platby cez QR kód kontaktujte Vašu banku, alebo priamo nás a radi Vám s platbou pomôžeme.

Platba kartou online
Tovar zaplatíte platobnou kartou online. Výhodou tejto platby je, že finančné prostriedky sú na náš účet pripísané okamžite a Vaša objednávka bude vybavené rýchlejšie ako pri platbe prevodom. Môžete zaplatiť kartami MasterCard a VISA.

Platba online bankovými prevodmi
Pri tejto možnosti platbe, budete presmerovaný do internet bankingu vašej banky, kde sa prihlásite a potvrdíte platbu. Výhodou tejto platby je, že finančné prostriedky sú na náš účet pripísané okamžite a Vaša objednávka bude vybavené rýchlejšie ako pri platbe prevodom. Platobnú metódu môžete využívať, ak ste klientom jednej z nasledujúcich bánk: Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatra banka, Poštová banka, Sberbank, Unicredit Bank. Platbu je možné využiť taktiež prostredníctvom služby VIAMO.