100% Indická Henna 200g (medená kúra) Najpredávanejší produkt

100% Indická Henna 200g (MEDENÁ kúra) - Indian Natural Hair Care

5
4,75 / 5 - 17 hodnotení
Zobraziť hodnotenia
13
2
1
0
0

Na sklade

8,30 €

Popis produktu

Indická prírodná henna je prášok získaný z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis, ktorá obsahuje čisto prírodnú látku lawson, ktorá sa viaže na vlasové proteíny a vytvára medený odtieň

Okrem toho lístky a semiačka tejto rastlinu majú ozdravné účinky. Zanechávajú vlasy lesklé, hebké a chránia pokožku hlavy pred lupinami či inými kožnými chorobami.

Henna tak dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň. Má trvalé farbiace účinky bez toho, aby obsahovala amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické aditíva

Na akú farbu Vám henna chytí?
Treba si uvedomiť, že prírodné farby nemajú schopnosť zosvetlovať vlasy, preto tieto farbia v závislosti od pigmentácie Vašich vlasov, čím sú pôvodné vlasy tmavšie tým menší bude farebný efekt.

Prírodné farby tiež majú tú vlastnosť, že nechytajú u každého rovnako, pre orientáciu Vám ale môže poslúžiť legenda nižšie:

ukazka henny medena farba

Upozornenie
Pred použitím henny a ostatných prírodných farbív sa neodporúča používať šampóny a kondicionéry so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu. Vlasy by mali byť čisté a bez zvyškov fixačných tužidiel a sprejov.
Uchovávajte na suchom a tmavom mieste

Zloženie
Lawsonia Inernis

Návod na použitie
1. Henový prášok zalejeme vodou 60°C teplou a riadne zamiešame. 2. Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou fóliou a uterákom. 3. Prípravok necháme pôsobiť 3 hodiny a dlhšie. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodárnych účinkov Henny. 4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom

Upozornenie - nepoužívať na farbenie rias - nepoužívať v kombinácii s chemickými prípravkami - spotrebujte do 24 mesiacov od otvorenia - henna môže zafarbiť aj oblečenie

Tipy a triky
Niekto si do hennového zábalu pridáva škoricu, vanilku alebo klinček (pre spríjemnenie arómy); olivový olej alebo žĺtko (pre lepšie rozčesanie a lesk); citrón (pre zosvetlenie) atď.

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
4,75/5
Počet hodnotení 17
Filter:
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5

+ prírodná farba, bez chémie, nepoškodzuje vlasy

0 1 2 3 4
(5/5

Celkové hodnotenie:
Dobra sa nanáša.

0 1 2 3 4
(5/5

+ Farbenie bez chémie. 2v1 - farbenie a maska.

Celkové hodnotenie:
Farbenie je časovo náročnejšie.

0 1 2 3 4
(5/5

Celkové hodnotenie:
Farbila som s hennou prvý krát, som nadšená, nádherný odtieň, lesklé vlasy, 100% prekrytie šedín , pričom odrasty po 5,5 týždňa po farbení chemickou farbou boli biele cca 1,5 cm. Plne odporúčam.

Strana: 1 2 3 4

Súvisiace produkty

Naše články