Grapefruit prírodný esenciálny olej 10ml - Ťuli a Ťuli

0
0 / 5 - 0 hodnotení
0
0
0
0
0

Produkt je momentálne vypredaný, alebo máte v košíku posledné kusy, ktoré máme skladom. Môžeme vám poslať email akonáhle bude produkt dostupný skladom, alebo vo väčších množstvách.


6,62 € S DPH
Momentálne vypredané

6 dôvodov prečo nakúpiť na Tany.sk

  • Sme malá Slovenská spoločnosť. Každú objednávku si vážime rovnako a tak k nej aj pristupujeme
  • Výborné hodnotenia od našich zákazníkov
  • Najlacnejšia doprava už od 2€
  • Blesková doprava. Objednávky sa snažíme odosielať ešte v ten istý (pracovný) deň
  • Viac ako 320 odberných miest po celom Slovensku
  • Doprava zadarmo už od 30€

Popis

100% esenciálny olej Grapefruit má úžasnú, sladkú vôňu. Na udržanie optimálnej sviežosti, esenciálny olej z grapefruitu by mal byť vždy skladovaný na chladnom mieste. Olej z grapefruitu sa už po stáročia používa kvôli výživovým (vitamín C) a protiinfekčným vlastnostiam. Takisto sa používa vo veľkej miere na ochutenie nealkoholických nápojov a je obľúbenou súčasťou mydiel a produktov na osobnú hygienu. 

ÚČINKY

Citrusové esenciálne oleje, vrátane grapefruitu, boli testované proti rôznym druhom plesní a u všetkých sa zistilo, že majú protiplesňovú aktivitu. Grapefruit bol dokonca účinnejší ako ostatné oleje.

antidepresívum
antiseptický
močopudný
povzbudzujúce
ochladzujúce
čistiace
odľahčenie
užitočné pre mastnú pleť a akné
Rozkladá tukové tkanivo
Znižuje zadržiavanie vody

Bezpečnosť

Všeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Tak ako všetky citrusové oleje, grapefruit je fotosenzibilizujúci - čo spôsobí, že pokožka bude citlivejšia na UV svetlo. Pri aplikácii na pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu v priebehu nasledujúcich 48 hodín, použite olej riedený na 1% alebo menej. Vystavanie slnečnému žiareniu by malo byť obmedzené na 24 hodín, ak bol olej aplikovaný na pokožku.

Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom.  

Spôsob použitia

Tak ako mnohé citrusové oleje má Grapefruit jedinečnú charakteristiku "rozkladania tukov". Je to esenciálny olej, ktorý je najúčinnejší na použitie pri redukovaní celulitídy (môže byť použitý samostatne alebo v nosnom oleji a vmasírovaný do postihnutých oblastí) a môže byť pridaný do masážnych zmesí určených pre túto aplikáciu.

Inhalácia 

priama inhalácia, difuzér, olejový výparník 

Ak hľadáte pomoc pri chudnutí, skúste túto zmes olejov: Grapefruit, Pomaranč a Citrón. Oleje v tejto receptúre sú formulované v pomere 1:1:1. Zmiešajte a hlboko vdychujte, kedykoľvek budete chcieť. Upokojujúci, uvoľňujúci účinok môže pomôcť priniesť pozitívny emočný a duševný stav, ktorý vám pomôže potlačiť chuť do jedla.

Telo 

masáž, kompresia, kúpeľ, starostlivosť o pleť 

Grapefruitový esenciálny olej je veľmi užitočný pre čistenie mastnej pokožky a pomáha v boji proti akné kvôli jeho sťahujúcej sa povahe. Pred použitím na tvár zrieďte v nosnom oleji. Na zredukovanie celulitídy sa olej môže vmasírovať na postihnuté oblasti nezriedený alebo v nosnom oleji.

Vnútorne použitie 

Neužívajte vnútorne.

Zloženie

Citrus Grandis Peel Oil, Citrus Paradisi Peel Oil.

Krajina pôvodu

Taliansko.

Odporúčame dokúpiť

Hodnotenia

Celkové hodnotenie:
0 1 2 3 4
0/5
Počet hodnotení 0
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: